Скандинавська ходьба в рамках Intersport Run UA

Скандинавська ходьба в рамках Intersport Run UA

  • 31.08.2018
  • Адміністратор
  • 584

Пропонуємо вам взяти участь у змаганнях зі Скандинавської ходьби в рамках Intersport Run UA.

Вже зовсім скоро, 9 вересня 2018 року, з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні, пройде наймасштабніша спортивна подія INTERSPORT RUN UA, до якого приєднаються відомі українські спортсмени, телеведучі та зірки шоу-бізнесу.

Традиційно відбудуться командні і сімейні забіги, а цікавою родзинкою заходу стане абсолютно нова дистанція - вперше в історії INTERSPORT RUN UA пройдуть змагання з Скандинавської ходьбі на 5 км.

Це вид фізичної активності, в якій використовується методика занять і техніка ходьби з використанням спеціальних палиць, схожих на лижні. Скандинавська ходьба набула широкої популярності в кінці XX століття.

Кажуть, почали її фінські лижники, які хотіли постійно тренуватися, навіть в не сезон, тому просто симулювали ходьбу на лижах, бігаючи з палицями.

Ідею фінів підхопили шведські та норвезькі лижники, а потім - Швейцарія, Австрія, Німеччина та інші країни.

Пізніше цей вид активності почали застосовувати в лікувальній фізкультурі і в якості методики відновлення людей. Згодом ходьбу з палицями полюбили і прості любителі активного відпочинку та здорового способу життя.

Скандинавська ходьба вважається найбільш доступним видом фізичної активності, адже не прив'язує розкладом тренажерного залу.

Незалежно від віку, функціональної підготовки та статі, можна займатися цим спортивною ходьбою протягом усього року, адже вона не вимагає багато часу і зайвих матеріальних витрат, в ній немає протипоказань і ви можете проводити заняття в будь-якому місці: парку, лісі або своєму дворі.

Особлива користь скандинавської ходьби проявляється в тому, що вона проходить на свіжому повітрі. Цілком достатньо приділяти їй всього 30 хв. два-три рази на тиждень, щоб бути в хорошій формі.

Нестримні емоції, шалений драйв і пам'ятні Селфі, що випромінюють енергію свята - все це і навіть більше чекає вас на Київському INTERSPORT RUN UA. Не пропустіть фантастичну спортивну подію осені. 9 вересня 2018 року - день, який змінить вас назавжди.

Зареєструватися на подію можна на офіційному сайтіПоділиться в соц. мережах

29.01.2019
Семінар Христини Володиної в Києві 26-27 січня відбувся! УРА !!!

Семінар Христини Володиної в Києві 26-27 січня відбувся! УРА !!![..]