Cкандинавська ходьба

Cкандинавська ходьба

  • 22.08.2018
  • Адміністратор
  • 3086

Що таке Скандинавська ходьба?

Скандинавська ходьба або ходьба з палицями - це новий і дуже ефективний вид фітнесу на свіжому повітрі, в якому використовуються спеціальні палиці. На відміну, від звичайної ходьби без палиць, велоспорту або бігу, при такій ходьбі, спалюється 600 калорій.

Скандинавська ходьба збільшує навантаження на руки, прес, плечі і зменшує навантаження на коліна і суглоби. Більше 20 років, у багатьох європейських країнах Скандинавська ходьба або Nordic Walking - це дуже популярний вид оздоровлення. А також, це дуже легкий шлях для поліпшення вашого фізичного стану незалежно від віку, статі або поточної фізичної підготовки.

У чому неймовірна популярність скандинавської ходьби?

Дуже просто.
Декількох занять з інструктором достатньо, для того щоб освоїти правильну техніку, яка дає помітний ефект. Ви самі зможете помітити, як відпрацьовується хода, регулюється дихання, виправляється постава, знижується навантаження на суглоби.

Дуже ефективно.
Тренування вкрай ефективна для спалювання жиру. Скандинавська ходьба тримає в тонусі м'язи верхньої і нижньої частини тіла одночасно. В процесі тренується 90% м'язів тіла. При прогулянці з палицями спалюється на 40% більше калорій, ніж при звичайній ходьбі. Поліпшується робота серця і легенів.

У будь-яку пору року.
Скандинавська ходьба - це спорт для будь-якого сезону і будь-якій місцевості. Взимку і влітку, на курорті, в компанії, на самоті, по снігу, по траві, на березі моря, по горах або просто по загорненим в асфальт міським вулицям - достатньо взяти палиці в руки і зробити перший крок до здоров'я.

Як почати займатися Скандинавської ходьбою?

Крок 1. Одягти зручний одяг і взуття по сезону. Підійдуть звичайні кросівки.

Крок 2. Підібрати палиці для скандинавської ходьби в нашому магазині, або зателефонувати за тел:
+380981806357

і наш досвідчений фахівець із задоволенням Вас проконсультує.

Крок 3. Записатися на пробне заняття до нашого інструктора.Поділиться в соц. мережах