Скандинавська ходьба для зняття стресу.

Скандинавська ходьба для зняття стресу.

  • 20.08.2022
  • Адміністратор
  • 53

Нестача часу та гарячковий темп, потік завдань, гарача обстановка – ось що нас оточує щодня. Більшість людей вже вранці почуваються виснаженими, постійно нервуються та дратуються. Понад третину дорослого населення України зараз страждають на безсоння. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), стрес є однією з найбільших небезпек для здоров'я в 21 столітті. Він відбирає багато енергії, яку неможливо відновити кількома чашками кави.

Такі заяви, як «я страждаю від стресу» або «я маю депресію», для багатьох є звичайним явищем. Але хіба сенс нашого існування у тому, щоб постійно перебувати у пригніченому стані? Ми часто страждаємо від наслідків цейтноту. Дедалі більше людей доводять себе до емоційного вигоряння чи депресії. Потрібно вчасно розпочати діяти, щоб подбати про свої потреби.

Є просте та приємне вирішення цієї проблеми – Скандинавська ходьба. Скандинавською ходьбою зазвичай займаються у групі. Енергійна прогулянка у компанії доброзичливих, привітних людей піднімає настрій, відволікає від сімейних, виробничих та побутових проблем. Свіже повітря заспокоює, покращує апетит та сон. Специфіка тренувань робить їх одним із ефективних способів боротьби з наслідками нервового стресу.

В одному з перших досліджень користі скандинавської ходьби аналізували стан настрою. Піддослідні, які ходили з палицями, показали помітне зниження гніву, депресії, втоми та загальних порушень настрою. Люди одноголосно підтвердили той факт, що після занять:

- підвищується самооцінка та загальне самопочуття;
- розвивається соціальна взаємодія;
- знижується тривожність, стрес та депресія.


Багато шанувальників скандинавської ходьби кажуть, що заняття приносять більше задоволення, ніж звичайна прогулянка, тому що вони дають більше різноманітності та напевно більше вправ!

Грунтуючись на результатах багатьох досліджень, можна стверджувати, що скандинавська ходьба сприяє:

- вироблення ендорфінів (гормонів «щастя»), які допомагають позбутися стресу;
- насичення киснем, який забезпечує енергією та дозволяє збільшити працездатність у кілька разів;
- рятуванню від безсоння.


Цей вид фітнесу ідеально підходить для того, щоб забути про повсякденний стрес. Навички координації активно тренуються за рахунок діагонального використання рук та ніг. Заняття спортом на свіжому повітрі позитивно впливають на психіку. Регулярні фізичні вправи допомагають зменшити внутрішню напругу.

Якщо ви знайомі зі станом «вичавленого лимона», але не збираєтеся з ним миритися, то будемо раді побачити на пробному занятті в компанії позитивних та доброзичливих однодумців!Поділиться в соц. мережах

29.01.2019
Семінар Христини Володиної в Києві 26-27 січня відбувся! УРА !!!

Семінар Христини Володиної в Києві 26-27 січня відбувся! УРА !!![..]