Пробні заняття повертаються до Дніпра

Пробні заняття повертаються до Дніпра

 • 22.12.2020
 • Адміністратор
 • 38

Карантин наклав на всіх обмеження не тільки фізичного пересування, а й психологічного тиску. Дуже багато людей досі відчувають страх захворіти у важкій формі на вірусне захворювання.

Але Перша Українська Школа Скандинавської Ходьби ламає всі стереотипи та в період карантинних обмежень повертається до проведення пробних занять зі скандинавскої ходьби. Адже свіже повітря, гарний настрій та коло однодумців допомагають протистояти вірусам.

Віднедавна кожної суботи в м.Дніпро в парку Глоби ми зустрічаємось з новими поціновувачами скандинавської ходьби. На кожному пробному занятті професійні інструктори Школи розповідають про користь скандинавської ходьби.  Демонструють вправи для розминки та по завершенню – для розтяжки. Значну кількість часу приділяють техніці ходьби, пропонуючи кожному учаснику спробувати три основні кроки відпрацювати самостійно.

За 60 хвилин тренування кожен учасник отримує нові знання, техніку, спілкування з однодумцями та емоційне задоволення. Також інструктори допомагають підібрати палиці, як для пробного заняття, так й розповідають про відмінності між палицями. Усі учасники отримують безкоштовно палиці для заняття, а вже в подальшому зможуть зробити власний вибір та придбати на свій смак в інтернет-магазині Школи.

Кожен учасник пробного заняття знайде для себе відповіді на запитання:

 1. Що таке Скандинавська ходьба?
 2. Звідки вона з’явилась?
 3. Які переваги має над іншими видами оздоровлення?
 4. Скільки часу потрібно, щоб навчитись правильно ходити з палицями?
 5. Як часто потрібно займатись?
 6. Які палиці придбати?
 7. Який одяг потрібен?
 8. Скільки часу та яку відстань кожен учасник має проходити кожного дня задля підтримування фізичної форми?
 9. На які органи та системи має вплив скандинавська ходьба?
 10. Чи можна знизити вагу за допомогою ходьби?
 11. Та інш.

А найголовніше, що отримає кожен учасник заняття – гарний настрій, свіже повітря, спілкування та нові навички, які допоможуть перемогти життєві негаразди.

Пробне заняття складається з трьох етапів:

 1. Розминка. На цьому етапі ми розігріваємо всі частини тіла, інструктор показує вправи для кожної ділянки тіла. Триває розминка 10-15 хвилин.
 2. Основна частина. Кожен учасник отримує палиці, інструктор допомагає правильно підібрати для зросту необхідну висоту палиць. Інструктор показує базові три кроки скандинавської ходьби. Кожен учасник, спробує пройтись, використовуючи нові навички, а інструктор за необхідності скоригує техніку кожного учасника. Тривалість основної частини – 30 хвилин.
 3. Розтяжка.  Для того, щоб наступного дня ніхто не відчував неприємного болю у м’язах, потрібно розігнати молочну кислоту, яка з’явилась у м’язах під час основної частини. Саме тому на кожному занятті виконуємо протягом 10-15 хвилин розтяжку. Таким чином, ми уникаємо неприємних відчуттів наступного дня та заспокоюємо свій організм після фізичного навантаження.

Після завершення пробного заняття, звичайно – фотосесія! Адже такі позитивні емоції та настрій конче необхідно зберегти для близьких та рідних, а можливо й для «аргументу» перед друзями, що «Я це зробив/ла!» й це «Було круто!», а також «Сходи й ти!».

Далі будуть фото з пробних занять, які відбулись в грудні. Зареєструватись на пробне заняття можна за посиланням або зателефонувати менеджерам Школи.

Приходьте, адже ми Живемо великими кроками!Поділиться в соц. мережах

31.08.2018
Чому будь-який вік гарний для скандинавської ходьби?

Чому будь-який вік гарний для скандинавської ходьби? Про користь скандинавської ходьби постійно з'являються нові наукові[..]