Чому будь-який вік гарний для скандинавської ходьби?

Чому будь-який вік гарний для скандинавської ходьби?

  • 31.08.2018
  • Адміністратор
  • 1491

Про користь скандинавської ходьби постійно з'являються нові наукові публікації. Лікарі вважають цей вид фітнесу простим, економним і дуже результативним спосібом підтримки здоров'я людини. Сьогодні майже в кожному місті є клуб Скандинавської ходьби, де люди активно тренуються і досягають результатів.


Дивлячись на те як займаються в парку, людина може подумати: «Мені ще рано» або «Мені вже пізно». Давайте розберемося, яку користь приносить скандинавська ходьба в кожному віці.


1. Дошкільнята: отримують прекрасну альтернативу комп'ютерним іграм і мультфільмів, проводять час з батьками, загартовуються, формують правильну поставу, захищені від застуди та грипу.


2. Школярі, студенти: до всіх переваг малюків додатково тренують пам'ять, розвивають мислення, вчаться співпрацювати в команді, отримують навички прийняття рішень.


3. Вік від 25 до 70: підтримують фізичну форму, попереджають розвиток хронічних захворювань, ставлять і досягають особисті цілі по швидкості і витривалості, мають можливість спілкуватися з однодумцями, можуть займатися спортивним туризмом з відвідуванням міжнародних змагань.


4. Пенсіонери: навіть починаючи після 70, люди повертають високий рівень здоров'я, нормалізують вагу, артеріальний тиск, рівень глюкози крові. У похилому віці захищені від остеопорозу, старечого недоумства, хвороб суглобів. Мають можливість спілкуватися з ровесниками, гуляти на свіжому повітрі в будь-яку погоду, відвідувати спортивні заходи.


Починати займатися можна з 5 років і до глибокої старості. Часто на змаганнях можна зустріти спортсменів з групи «Сеньйори» у віці старше 80 років. Головне, що скандинавська ходьба може бути адаптована для потреб кожної вікової категорії з урахуванням потреб і особливостей організму.

Запишіться на Пробне заняття по скандинавської ходьбі тутПоділиться в соц. мережах