Про палиці для ходьби

Про палиці для ходьби

  • 22.08.2018
  • Адміністратор
  • 2615

Чим відрізняються палиці для Скандинавської ходьби від палиць для трекінгу (ходьба по пересічній місцевості) або від лижних палиць? У кожної методики, у кожної технології, техніки є свої цілі і завдання, є свої особливості, є нюанси і так звані дрібниці, але є і принципові відмінності, чому одне не може заміняти інше, так би мовити принципи.

Так ось ... Принципово важливо ходити на тренування з палицями для скандинавської ходьби, оскільки у таких палиць є рукавичка - ТЕМЛЯК (спеціальне кріплення для кисті) і такі палиці самі "тримаються" за ходока, а не навпаки !!!



темляк

Темляк дозволяє виконувати правильну техніку ходьби з палицями і відповідно отримувати максимальний оздоровчий ефект. У трекінгових та лижних палицях замість темляка звичайна петля, яка не дозволяє виконувати правильну техніку.

Дивіться відео:

У палицях для скандинавської ходьби є зніний гумовий чобіток скошеної форми, який використовується для ходьби по твердих поверхнях (асфальт, наприклад), а коли ми його знімаємо, то можна ходити по землі, траві, піску, по всім м'яких поверхнях.


Гуиовий чобіток скошеної форми

Які бувають різновиди палок для скандинавської ходьби.
 

Алюміниєві


Карбонові




Телескопічні

Кількість секцій в телескопічної палиці: два, три або чотири.


дві секции




три секції



Фіксованої висоти



Замовити палиці для скандинавської ходьби та отримати консультацію можна в нашому магазині.



Поділиться в соц. мережах

31.08.2018
Чому будь-який вік гарний для скандинавської ходьби?

Чому будь-який вік гарний для скандинавської ходьби? Про користь скандинавської ходьби постійно з'являються нові наукові[..]