Палиці для скандинавської ходьби "LEKI Smart Traveller Carbon"

Виробник: Німеччина
Нема в наявності
4 750 грн.

Професійні палиці. Модель 2018 року. Телескопи. 3 секції. Сумний темляк. Механізм внутрішньої фіксації. Вага пари 420 м Гарантія 24 міс. Ціна за пару.

Количество
Купити в 1 клік


Поділиться в соц. мережах

Режим роботи: Пн-Нд з 10:00 до 18:00

Доставку сплачує покупець.

Доставляємо по Україні службою доставки «Нова пошта», розрахуватися можна: при отриманні - накладеним платежем або по передоплаті - на картку ПриватБанку (на ваш вибір).

ТМ "LEKI" - світовий лідер у виробництві якісних палиць для скандинавської ходьби.

Це топова модель 2020 року, довжина палиць: 62 - 130 см, підходять під зріст людини від 100 см до 194 см.


Leki Smart Traveller Carbon - Ультралегкі 3-секційні палиці для скандинавської ходьби. Верхня частина виконана з дуже легкого алюмінію, яка зазнала термічній обробці, нижня і середня частини - 100% карбон. Алюміній в поєднанні з карбоном оптимізує баланс, вага і технічні характеристики. Ідеальний розподіл ваги між рукояткою, держаком і наконечником зміщує центр ваги палиці в її верхню третину, вимагаючи мінімальних зусиль для помаху.

 

- вага пари палиць всього 420 гр.

- надійна система зовнішньої фіксації трьох секцій SpeedLock 2 витримує 140 кг осьового навантаження

 

- двокомпонентна рукоятка з натуральним корковим покриттям

Trigger Shark (Active) максимально охоплює кисть, що дозволяє отримати найкращу передачу енергії при відштовхуванні

- запатентований темляк і рукоятка Trigger Shark 2.0 (2-Component) дозволяють швидко відрегулювати за розміром, одягнути і зняти палиці, забезпечують оптимальну передачу зусилля і просто не дозволять здійснювати технічні помилки, коли рука знаходиться в задній фазі руху. Рукоятка також сумісна з рукавичками LEKI з вбудованою системою фіксації.

 

     


Наконечник Leki Smart Tip - забезпечить відмінне зчеплення з будь-яким типом поверхні, будь то твердий грунт або навіть болотиста місцевість.

Система SLS на 40% прискорює процес регулювання довжини за рахунок скорочення кількості необхідних для фіксації оборотів. Найвища якість виробництва і високий рівень характеристик.

leki

Наконечник Leki Smart Tip - забезпечено відмінне зчеплення з будь-Якім типом поверхні, будь то твердий грунт або даже болотиста місцевість.

Система SLS на 40% пріскорює процес регулювання довжина за рахунок скорочення кількості необхідніх для фіксації оборотів. Найвища якість виробництва и високий рівень характеристик.

 

 

 

Видео-обзор палок для скандинавской ходьбы ТМ "Leki Traveler Carbon " - Германия

Дивитися також

Палиці Телескопічні, Гумова ручка, Сині 850 грн. 925 грн. Виробник: Китай
Метроном 270 грн.
Виробник: Китай
Палиці ТМ "FRISPOLE" 1 350 грн. 1 600 грн. Виробник: Швеція