Користь ходьби для здоров'я дітей

Користь ходьби для здоров'я дітей

  • 11.05.2021
  • Адміністратор
  • 19

Скандинавська ходьба - прекрасний спосіб для підтримки організму в формі і профілактики захворювань серця, внутрішніх органів і нервової системи. Все це в більшій мірі відноситься до дорослих людей. А чим корисна скандинавська ходьба для дітей?

Відомо, що ходьба корисна і дорослим, і дітям. Скандинавська ходьба допомагає поліпшити інтенсивність кровообігу. Головний мозок забезпечується кров'ю, і як наслідок підвищується розумова активність.

Дітям доводиться багато сидіти під час навчальних занять, а ходьба з палицями прекрасно стимулює поліпшення кровообігу в органах малого таза. Малорухливість не дуже добре впливає і на стан хребта дитини. Скандинавська ходьба і в цьому відношенні має ряд плюсів. Завдяки додатковій опорі, під час прогулянок, навантаження на хребет стає менше. Як і під час сну, хребці отримують деякий відпочинок, в результаті чого скелет мимоволі витягується. Скандинавська ходьба є цілком реальним засобом боротьби з початком сколіозом у дітей.

При регулярній ходьбі з палицями сама собою змінюється хода дитини, регулюється її дихання, виправляється постава, знижується навантаження на суглоби.

Завдяки особливому розподілу навантажень підвищується витривалість дітей і збільшується тривалість їх тренування, ходьба тримає в тонусі м'язи верхніх і нижніх кінцівок одночасно.

Основні завдання використання скандинавської ходьби для дітей:

Зміцнення здоров'я, корекція недоліків статури, підвищення функціональних можливостей організму.

Розвиток рухових якостей: швидкості, гнучкості, сили, витривалості, швидкісно-силових і координаційних.

Виховання ініціативності, самостійності, формування адекватної оцінки власних фізичних можливостей.

Виховання звичок здорового способу життя, звички до самостійних занять фізичними вправами і обраними видами спорту у вільний час, організація активного відпочинку та дозвілля.

Рекомендується починати заняття з розминки рук і ніг, а також кілька вправ на розігрів м'язів тулуба. Наприклад, поставити дітям ногу на носок, потім на п'яту, виконувати перекати з носка на п'яту і ігрові вправи.

А щоб дізнатись про всі переваги скандинавської ходьби для вашої дитини, приходьте разом на Пробне заняття у м.Дніпро, парк ім.Л.Глоби, у суботу о 10.00. Реєстрація обов'язкова за посиланням: https://nordic-school.com.ua/7Поділиться в соц. мережах