Корисні 3 години від болю в суглобах

Корисні 3 години від болю в суглобах

  • 16.03.2021
  • Адміністратор
  • 81

Біль у суглобах ліктів та колін порушує нашу життєдіяльність й заважає бути активним, а з часом загрожує інвалідністю. Сучасна медицина каже, що рух – це один з факторів поліпшення стану при хворобах суглобів. І, якщо людина знижує вагу тіла, відповідно зменшується навантаження на суглоби, покращується кровообіг та укріплюються м’язи.

Як зберегти здоров’я суглобів, вести повноцінний спосіб життя, якщо помітили сигнали появи артрозу чи артриту? Спробуйте зайнятись скандинавською ходьбою.

Скандинавська ходьба це сучасний природний та ощадливий для організму вид фітнесу. Наявність палиць знижує навантаження на коліна та стопи, допомагає тренувати інші суглоби (плечі, лікті, кисті рук).

Страх болю заважає отримувати оздоровчі ефекти від різних видів навантаження. Для початку цей страх потрібно подолати. Занепокоєння допоможуть позбутися результати досліджень, які провели П.Присак, К.Зерпа та М.Кзолпинські, що встановили: інтенсивність болю зменшується при артриті після занять скандинавською ходьбою. Іншими вченими була розроблена програма для реабілітації людей з хворими суглобами: «Чотири ноги замість двох».

Лікарі рекомендують починати тренування в стадії ремісії. На перших тренуваннях головну увагу приділяють розминці та суглобовій гімнастиці. Особливість тренування для хворих людей – контроль швидкості та довжини дистанції. Розпочинати потрібно в помірній швидкості та без серйозних навантажень (спуски та підйоми).

Щоб залишатись здоровими є два шляхи: один – жаліти себе, відмовлятись від фізичних навантажень, а інший – використовувати можливості для руху. Якщо обираєте перший варіант – це шлях до інвалідності, а другий дозволить контролювати біль та вести здоровий спосіб життя. Вибір за Вами!

А щоб спробувати взяти під контроль біль та розпочати діяти, приходьте на пробне заняття зі скандинавської ходьби! Щосуботи, у м.Дніпро, о 10.00, наші інструктори очікують всіх бажаючих біля центрального входу до парку ім.Л.Глоби. Поділиться в соц. мережах

31.08.2018
Три обличчя скандинавської ходьби

Зацікавленність до скандинавської ходьбі постійно зростає. Все більше людей хочуть дізнатися про новий вид фітнесу, його[..]