Як взимку щодня пройти 10 000 кроків

Як взимку щодня пройти 10 000 кроків

  • 12.12.2018
  • Адміністратор
  • 757

Як взимку щодня пройти 10 000 кроків

Для підтримки здоров'я і краси лікарі рекомендують щодня проходити 10 000 кроків. І якщо влітку це завдання здається легко здійсненним, то з настанням морозів ми не отримуємо достатнього фізичного навантаження. Виною тому сірість і холод за вікном. Як подолати грудневу нудьгу і вирватися із зимової сплячки?

Готуємо екіпіровку

Гарний зимовий наряд завжди дасть привід вийти на тренування. А якщо він буде захищати від всіх капризів погоди, то шанси на подолання 10 000 кроків різко збільшуються.

Зібрати комплект одягу і взуття для скандинавської ходьби можна, перейнявши досвід лижників або професійних бігунів. Головний принцип - тришаровий. Натільна білизна зберігає тепло і відводить вологу назовні, другий шар вбирає вологу, третій - захищає від снігу, дощу, морозу. У комплект входять:
• термобілизна;
• флісова толстовка і брюки;
• водонепроникна або мембранна куртка з утеплювачем.

У морози флісові штани замінюють утепленими лижними.

Зимове взуття для тренувань повинна бути середньої висоти (закривати кісточки), з вираженим протектором для поліпшеного зчеплення з грунтом. Підошва повинна добре гнутися, щоб стопа виконувала перекат з п'яти на носок.
Не потрібно забувати про зимових шапочках, шарфах, рукавичках і шкарпетках. Від цих аксесуарів залежить комфорт і здоров'я. Найкраще вибрати спортивні моделі, розраховані для тренувань взимку.

Обходимо лінь

Вид з вікна дуже оманливий. Наша лінь завжди знайде аргументи для того, щоб залишитися вдома. Але є маленька хитрість, щоб не пропустити тренування. Можна сказати собі: «Так, погода погана, але хто завадить мені вийти на ганок і хоча б подихати повітрям!» Після цього одягаємо відповідний комплект одягу, беремо палки і виходимо на вулицю.

Пара глибоких вдихів-видихів - і з'являється пекуче бажання пройти дистанцію. Після розминки і перших 20 хвилин занять зупинитися так само важко, як і вийти з дому.

Другий гарант успішного заняття - друзі. Одинак ​​може собі дозволити прогул. Але якщо людину чекає команда, то такі проколи стають рідкістю.

Норма в 10 000 кроків обов'язково буде виконана тим, хто став прикладом для своїх дітей, співробітників або сусідів. Коли на тебе рівняються, то ліні і нудьги немає місця.


Накопичуємо задоволення

Бадьорість, ясність розуму, гарний настрій, легкість - все це результати зимового тренування з скандинавської ходьби. Чим більше ми отримуємо позитивних емоцій від занять, тим легше подолати апатію. Той, хто запам'ятовує яскраві моменти життя, знімає фрагменти тренування, згадує з друзями смішні випадки, не пропускає заняття.Поділиться в соц. мережах

09.10.2018
СКАНДИНАВСЬКА ХОДЬБА В «КНИЗІ РЕКОРДІВ УКРАЇНИ»

СКАНДИНАВСЬКА ХОДЬБА В «КНИЗІ РЕКОРДІВ УКРАЇНИ»[..]

03.01.2019
Як розпізнати перетренованість?

Прагнення спортсмена швидко вийти на певний рівень іноді призводить до синдрому перетренованості. Так трапляється, коли [..]