Доброго Дня, мене звати Ігор Єфіменко!

Я є засновником і керівником Української Школи оздоровчої скандинавської ходьби. Місія Школи надихнути, підтримати і навчити жителів України будь-якого віку вести більш активний і здоровий спосіб життя завдяки Скандинавської ходьбі.


З чого все починалося у мене?

У школі, а потім і в армії я активно займався різними видами спорту. Не професійно, так для себе, але фізична форма була відмінна. Я думав, що так буде завжди.

Різні турботи, стреси, харчування як доведеться, робота, більше сидяча, після роботи як правило щільна вечеря, диван, телевізор, і все це протягом кількох років дали свій «результат».

Почав боліти поперек, з'явилася зайва вага, а якщо чесно, мене просто «рознесло». Думав так, нічого страшного, біль пройде, прес підкачаю, але біль не проходила, а тільки посилювалася.

А в 33 роки, лікарі поставили мені невтішний діагноз - міжхребцева грижа. Правда в народі кажуть, поки «півень не клюне», ми не ворушимось, чогось чекаємо, сподіваємося, що саме пройде. Але дива не відбувається.

Перше що мені запропонували лікарі - операція. Але операція, та ще на хребті, чесно - я побоявся (але це виявилося на краще).

Спочатку я поїхав на консультації до Києва, до одного відомого нейрохірурга, він потім виїхав до Великобританії.

Тоді я не серйозно поставився до його слів, «друже - живи повноцінним життям, займайся спортом, зміцнюй м'язи хребта, і головне відчувай себе здоровим».

А я продовжував «мотатися» далі по консультаціям, по лікарях, по знахарів, по бабках різним, робив всілякі масажі, пробував різні ліки.

Ефект був, саме ефект, а результату немає. І через якийсь час знову почав боліти поперек.

Були випадки, що скручувало, як старого діда і не міг розігнутися, лежав по кілька днів.

Так тривало кілька років, я можна сказати вже зневірився, що з моїм хребтом буде все добре.

І ось в 2008 р я познайомиться з класним — хлопцем Вальдемаром Хмелевський, він поляк, живе в Литві. Я був на одному заході недалеко від Львова.

Ранній ранок, красивий ліс, чудове озеро з лебедями, свіже повітря і тут я бачу дивну картину.

Лісовою стежкою бадьоро крокує енергійна людина. Здавалося, що тут дивного, але я подумав, що в мене щось із зором, хоча я був в окулярах.

Я їх зняв, протер і знову подивився на цього лижника. Так, так саме лижника. Цей чоловік ішов з палицями, але без лиж влітку. З палицями, але без лиж. І начебто не зима?

Звичайно ж я до нього підійшов і почав питати, а точніше жартувати: «А де лижі? А де сніг забув? ». І це нормальна реакція людей, коли ти вперше бачиш це видовище.

Але познайомившись з Вальдемаром ближче, я дізнався, що це Скандинавська ходьба, що це дуже популярний в Європі вид фітнесу більше 20 років, що дуже багато хто ходить з палицями і оздоровлюються.

Вальдемар

Він розповів про користь Скандинавської ходьби, і що у нього була та ж проблема з хребтом. Через недовгий час занять, він зміцнив м'язи хребта і йому стало легше ходити.

Я звичайно ж спробував цю чудо-ходьбу. Знаєте, багато можна розповідати про смак екзотичного фрукта, наприклад папаї, але поки ви не спробуєте, ви не скажете мені подобатися чи ні.

Так і я, взяв палиці в руки і пішов. Пішов звичайно відразу неправильно, але мій наставник дав мені  раду і в мене почало виходити.

А головне я почав відчувати свої м'язи. Відчуття були дуже приємні.

Десь потім вичитав про навантаження при бігу і при скандинавській ходьбі, біг - це «окріп», а ходьба з палицями - це «парне молоко». Так і є, навантаження йде, але приємне і по всьому тілу.

Загалом я закохався в Скандинавську ходьбу. З цього у мене все і почалося. Я купив у нього палиці, його - не нові, тому як в Україні на той момент таких палиць з вогнем не знайдеш.

На них повинні бути спеціальні кріплення для кисті, називається - темляк. Це для того, щоб правильно техніку виконувати.

І почав я регулярно ходити з палицями. Спочатку по 20-30 хвилин в день, потім більше.

Я з Вальдемаром постійно спілкувався по скайпу, він мені давав поради як правильно ходити, які вправи робити, який режим тренування вибрати (він навчався в Німеччині, як правильно ходити з палицями).

Почав я вже ходити по 5 км в день і найголовніше регулярно, через день. Не дарма кажуть: «крапля камінь точить».

Мені ставало все легше і легше з хребтом, та ще й схуд на 12 кг. Але головне повернулася радість руху, енергія в тілі, знову відчув себе молодим і здоровим.

 

Спина боліла в мене кілька років, а через 6 місяців постійної ходьби з палицями, мені стало значно легше.

Я все більше і більше замислювався, якщо мені ця ходьба допомогла, то вона напевно буде корисна і іншим людям, у яких теж є проблеми зі здоров'ям.

Я почав просто ділитися своїми знаннями та досвідом з іншими людьми.

Дуже багато мені писали і розповідали про свої результати: хто схуд, хто відновився після інсульту, хто став ходити після травми, у кого тиск знизився, у кого перестали боліти коліна, кому просто стало легше пересуватися.

І коли мені подзвонили і подякували в черговий раз, я остаточно прийняв рішення створити свою Школу скандинавської ходьби в Україні та допомагати людям. Це трапилося 10 червня 2010 року.

До речі, я багато років займався аптечним бізнесом. Гроші це звичайно приносило, але задоволення на жаль немає.

Я прийняв рішення кинути все і зайнятися справою для душі. Коли щось починаєш з нуля, відбувається як би падіння вниз, ти опускаєш на щабель нижче.

Було важко, було нерозуміння, посмішки, крутили біля скроні, говорили «у тебе з головою все гаразд, дорослий мужик, а ходить з паличками».

Але у мене була, якась "залізобетонна" впевненість всередині, що це відмінний проект і що він буде розвиватися. Так все і сталося.

В цей час я дізнався про навчання інструкторів по скандинавської ходьбі у Фінляндії.

Тут я довго не думав, взяв і поїхав туди і пройшов своє перше навчання у 
одного із засновників скандинавської ходьби в світі Марко Кантанева.

 

На сьогодні наша Школа підготував понад 400 інструкторів і кожен місяць їх ставатиме все більше і більше.

У мене вже ціла команда інструкторів, ми створили і створюємо дуже багато клубів ходьби з палицями в різних містах.

Співпрацюємо з санаторіями, беремо участь в різних спортивних заходах, марафонах, в тематичних Днях Серця, Днях боротьби з інсультом і в багатьох інших спортивних та неспортивних святах.

У мене перша освіта медичне, які не технічне. Довелося розібратися з виробництвом і налагодити свій власний випуск палиць.

Потім з'явилися прямі контракти на поставки палиць з Польщі, Фінляндії, Німеччини, Чехії, Італії, Фінляндії, Швеції.

Налагодив пошиття чохлів, футболок, бейсболок, поясних сумок. Почав робити гумовий еспандер, це як "тренажер в кишені", для силового навантаження на м'язи.

Школа розвивається семимильними кроками і вже понад 15 000 людей отримали свій позитивний результат для свого здоров'я.

І коли мені телефонують люди і просто кажуть: «Спасибі Ігор, що ви займаєтеся такою гарною справою», у мене крила просто виростають, хочеться зробити ще більше і більше.

Я дійсно люблю свою роботу, адже Школа оздоровчої скандинавської ходьби стала моєю роботою.


Я дійсно щасливий, коли люди отримують позитивний результат і користь для свого здоров'я.


Спробуйте цей дуже простий, доступний і дуже корисний вид фітнесу - скандинавську ходьбу !

І ви закохаєтесь в неї назавжди !


ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАШОЇ КОМАНДИ!

Запишіться на пробне заняття по посиланню