Цікаві факти про ходьбу

Цікаві факти про ходьбу

  • 08.09.2018
  • Адміністратор
  • 3578

Цікаві факти

1 годину звичайної ходьби - спалює близько 300 кілокалорій - задіяно 45% м'язів тіла
1 годину скандинавської ходьби - спалює близько 700 кілокалорій - задіяно 90% м'язів тіла

Цікаві факти

Вчені довели, що через годину-півтора занять наш організм починає виробляти серотонін і ендорфін - так звані гормони щастя. Ці речовини активують роботу уяви і підвищують творчі здібності людини. Так що, не дивуйся, якщо під час тренування тебе осінить геніальна ідея!


Цікаві факти

Як вид легкої атлетики спортивна ходьба стала популярною в 17 столітті, коли в 1682 році в Лондоні пройшло перше змагання зі спортивної ходьби. У 1932 році ходьба на дистанцію 50 км стала олімпійською дисципліною, на 20 км - в 1956.


Цікаві факти

Американські вчені довели, що регулярні заняття ходьбою, на 30% скорочують ризик захворювання на рак грудей, знижують інтенсивність і частоту припливів крові в період менопаузи і полегшують передменструальні болю.


Цікаві факти

Медики довели, що, якщо людина щодня ходить пішки хоча б протягом години, ризик захворювання міокарда знижується на 70%.

Цікаві факти

Далекі прогулянки надихали О.С.Пушкіна, який проходив пішки відстань від Царського Села до Петербурга, що становить приблизно - 18 км


Цікаві факти

Для підтримки гарної фізичної форми та її подальшого вдосконалення, людина повинна щодня робити - 10 000 кроків


Цікаві факти

Середньостатистичний житель планети (за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я) протягом життя проходить пішки в середньому близько 402 тис.км (в середньому 500 мільйонів кроків), тобто більшу відстань, ніж від Землі до Місяця


Цікаві факти

Швидкість спортивної ходьби, яку розвивають спортсмени на змаганнях досягає - 16 км на годинуПоділиться в соц. мережах