Спецпропозиція
Палиці "NWALK" - власне виробництво 750 грн. 820 грн. Виробник: Україна
Палиці "NWALK" - власне виробництво ФІКС - 110 см 750 грн. 810 грн. Виробник: Украина
Палиці "NWALK" - власне виробництво ФІКС - 115 см 750 грн. 810 грн. Виробник: Украина
Палиці "NWALK" - власне виробництво ФІКС - 120 см 750 грн. 810 грн. Виробник: Украина
В МАГАЗИН

Факти про Школу

Перша в Україні Школа Скандинавської ходьби з 10 червня 2010 року.

Результати нашої роботи в цифрах:

    55
 567 задоволених клієнтів, які придбали у нас палиці. Тепер вони постійно оздоровлюються за допомогою скандинавської ходьби.

    6
85 сертифікованих інструктора підготувала наша Школа. Вони займаються з клієнтами в багатьох містах України.

    
6 прямих контрактів на поставку палиць і аксесуарів з: Польщі, Чехії, Фінляндії, Швеції, Італії, Німеччини. Палиці завжди в наявності на складі.


    Запишіться на пробне заняття по скандинавської ходьбі тут

Корисне відео

Наша Команда

ВСЯ КОМАНДА
Блог школи
ПЕРЕЙТИ В БЛОГ
Партнери

Українська школа оздоровчої скандинавської ходьби перша школа в Україні, яка популяризує новий вид фітнесу - скандинавську ходьбу. Скандинавська ходьба це ходьба з палицями. Використовуються спеціальні палиці для скандинавської ходьби. Ще вона може називатися нордична ходьба, північна ходьба, фінська ходьба, шведська ходьба, nordic walking. Ми також створили перший спеціалізований магазин скандинавської ходьби, в якому можна купити палиці для скандинавської ходьби і різні аксесуари до них. Школа проводить навчання сертифікованих інструкторів по скандинавської ходьбі. На нашому сайті дуже багато відгуків людей, які вже давно займаються цим видом оздоровлення і отримали відмінні результати. Техніка скандинавської ходьби дуже проста і ефективна, досить кількох занять з інструктором, щоб навчитися основам техніки. Але якщо поруч з вами немає інструктора, ми розробили курс онлайн-навчання, який допоможе вам швидко оволодіти навичками ходьби з палицями. У нас є представництва в багатьох містах України. Там проводяться пробні заняття по скандинавської ходьбі для новачків. Також ми доставляємо палиці по всій території України.