СКАНДИНАВСЬКА ХОДЬБА В «КНИЗІ РЕКОРДІВ УКРАЇНИ»

СКАНДИНАВСЬКА ХОДЬБА В «КНИЗІ РЕКОРДІВ УКРАЇНИ»

  • 09.10.2018
  • Администратор
  • 1195

СКАНДИНАВСЬКА ХОДЬБА В «КНИЗІ РЕКОРДІВ УКРАЇНИ»


102 учасники взяли участь у перших відкритих змаганнях «Житомирська осінь nordic walking 2018»


Подію було зафіксовано в реєстрі «Книги рекордів України» як перші змагання зі скандинавської ходьби в обласному центрі нашої країни за участі дітей.


У Житомирі з успіхом відбулося свято скандинавської ходьби з Першими відкритими змаганнями «Житомирська осінь Nordic Walking 2018», організоване ГО «Територія здоров'я, краси та успіху» з ГО «Українська Федерація скандинавської ходьби», за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, ЖОО ФСТ «Україна», Житомирського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».


Захід проводився з метою популяризації та розвитку скандинавської ходьби в м. Житомирі та області, залучення людей різного віку до занять скандинавською ходьбою, а також для пропаганди здорового способу життя.


«Наше представництво ГО «Всеукраїнської федераціїї скандинавської ходьби» в Житомирі та області впроваджує проект «Оздоровчий рух - енергія здоров'я, енергія життя».


У школах міста проводилися практичні тренінги з оволодіння навичок техніки скандинавської ходьби. Відповідно до проекту ми мали провести зустрічі трьох навчальних закладах , та нас запросили ще й інші.


Тому в змаганнях брали участь дітки з семи навчальних закладів. Найбільшактивними стали команди ЗОШ №7, гімназії №3 та школи «Всесвіт»», - розповідає керівник ГО «Українська федерація скандинавської ходьби» у м. Житомирі Ірина Снігуровська.


Організатор «Житомирська осінь Nordic Walking 2018» додала: «Це перші ластівки для зародження використання скандинавськ ходьби і в українських школах. Чудово, що вже після змагань батьки та діти дякували і запитували: коли на тренування.


Усіпіх нашого хаходу ще раз доводить, що наше місто спортивне і влада піклується, щоб жителі мали активний та змістовний відпочинок, впроваджували здоровий спосіб життя.Ми вдячні також партнерам і спонсорам, які допомогли втілити наш задум. Маємо надію , що серед учасників цих змагань були і майбутні чемпіони світу зі скандинавської ходьби!».


Загалом 6 жовтня у Житомирі змагалися скандинави з 11 міст України, були й представники з Чехії та Польші . Трасу 3 км подолала і команда з Києва з спортсменами з вадами зору.


Загалом в змаганнях взяли участь 102 учасники віком від 6-ти до 90 років. Українська Федерація скандинавської ходьби нагородила команди кубками та скандинавськими палицями.Поделиться в соц.сетях

31.08.2018
Скандинавская ходьба в рамках Intersport Run UA

Уже совсем скоро, 9 сентября 2018 года, по случаю Дня физической культуры и спорта в Украине, пройдет самое масштабное с[..]

11.02.2019
Международные соревнования по скандинавской ходьбе 13-14 апреля.

Международные соревнования по скандинавской ходьбе в Украине 13-14 апреля.[..]